• Wpisów: 15
  • Średnio co: 94 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:06
  • Licznik odwiedzin: 3 359 / 1512 dni
 
violettadiegofran
 
O czym jest.. o nie, tak zacząć nie mogę! Ja zawsze zaczynam od wesołego, entuzjastycznego "Hej!", i tym razem nie może go zabraknąć!

      *Hej!*
I już mogę kontynuować, to co zaczęłam. Z ułamkowego teściku dostałam dopuszczającą ocenkę, i nie jestem z siebie dumna. :C Strasznie ciężko mi się matematyka przyswaja, a ja nawet ją lubię..

No nic, wybiorę kolejny zestaw pytań, i dopóty nie dostanę jakiejś dobrej ocenki, nie spocznę! A w realu muszę się uczyć i uczyć.. znajdę sobie jeszcze jakiś teścik online :3

O czym to ja? Aha.. Spojrzałam dzisiaj na blog o Pingwinach z Madagaskaru, i było tam co nieco o mangach.. miałam chyba nawet kiedyś jedną mangę: Alicję w Krainie Serc, pierwszą część, ale kupiłam na spontan, i oczywiście bardzo mi się spodobała, ale nie miałam jakoś specjalnych chęci jej kontynuacji.

Poza tym, ciężko będzie z regularnym kupowaniem kolejnych części, bo numer 1. mangi/książki pochłaniam dosłownie w dwie godziny 2. problemy finansowe!
A jeżeli chciałabym coś w rodzaju yaoi, yuri? Nie przeszłoby z wścibską siostrą w domu!

Więc co mi pozostaje? Oglądanie anime! Uwielbiałam to, przerwałam, bo starsza wścibska siostra [bo tak się składa, że mam dwie, zupełnie inne ^^] też niby interesowała się typowo Japońskimi sprawami; otaku, vocaloidy, dyniogłowe. I co? Zakazała mi kategorycznie oglądania tego. Olałam ją, ale już nie oglądam anime na jej oczach. I przez nią miałam dłuższą przerwę, a potem to już chyba przez moje lenistwo..

Nadarzyła się super okazja, bo siostrzyczka wybrała internat, więc nie ma jej długo w domu, przez całe cztery dni, bo w piątek przyjeżdża, więc od poniedziałku biorę się za Kurosza! ^^

Oglądałam pierwsze dwa/trzy odcinki, ale przerwałam serię, a serio to polubiłam. Waham się jeszcze między Puella Magi Madoka Magica czy jak to tam było, noi kilkoma anime typu Another, Conflict Brothers, Free! itp. Jestem bardzo zacofana, jeśli o to chodzi, bo na bieżąco jestem tylko z pierwszym sezonem Rozen Maiden ;3

Ale spokojnie, żadnych dyniek nie planuję, uspokajam, bo pewnie stwierdzicie, że jestem trollem, i, że bym tę lalkę zniszczyła. No nic ;p Mi ogólnie nie podchodzą te ceny.. 500/600+ obitsu, ubranka, oczy [zapomniałam nazwy >.<], stock/pojedyncze ubranka.. te wydatki i koszty, moje jeszcze bym się natknęła na clo?

Za czynsz płacę tyle, co zapłaciłabym za lalkę, nie stać mnie, proste. :'D

Nie możesz dodać komentarza.