• Wpisów: 15
  • Średnio co: 96 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:06
  • Licznik odwiedzin: 3 389 / 1537 dni
 
violettadiegofran
 
Hej wszystkim obecnym, i tym, którzy odkryją ten wpis jutro, pojutrze, a może wcale ;')

Widział ktoś nową gazetkę Biedronki?? Mi się zbyt wiele rzeczy nie rzuciło w oczy.. oprócz trzech cudnych monsterek z serii Cafeteria :3 Wszystkie są cudowne, a najlepsza chyba Howleen ^^ Na dodatek są w świetnej cenie, bo tylko 45.99 zł ;'D

Ja bym bardzo chętnie umieściła którąś z monsterek na mojej świątecznej liście, ale.. no właśnie, ale.
Już wcześniej ustaliłam z mamą i siostrą, że dostanę na Święta Sims 4. I strasznie się cieszę, dlatego już nie chcę kręcić, poza tym, szkoda mi tych czterech monsterek, które kiedyś miałam. Po trzech latach lekko się kurzyły na półce, przez naukę, która dosyć dużo czasu wymaga..


Dlatego lalka, choć cudna, nawet mi się nie marzy. ^^ Chciałam tylko napisać o niej, może ktoś nie wiedział.

                      ***
Aż w końcu przyszedł czas na poważniejszą część wpisu. Niedawno miałam wywiadówkę.. moje oceny nie prezentowały się najlepiej, odkąd zmieniłam szkołę, moje oceny z piątek były trójkami..

Dlatego postanowiłam wziąć się porządnie w garść, i dzisiaj połowę dnia spędziłam powtarzając ułamki, nawet zrobiłam sobie test na internecie, wyszła mi trójka minus, więc teraz powtarzam, i przystąpię za chwilę do testu ponownie. Zależy mi. Bardzo..

Wiem, że mama nie bez powodu była zła: to, że się nie staram do mnie dotarło, i teraz serio mam motywację. Gorzej, bo byłam chora, i teraz nie mam skąd wziąć lekcje. Ale może Malwina jutro będzie w domu. Może. Poza tym dzisiaj jej nie było, a w niedzielę tak dziwnie pójść, no trudno, dla ocen wszystko.


No okey, nie nudzę wam, życzcie mi powodzenia w ułamkowym teście! ;)

Nie możesz dodać komentarza.