• Wpisów: 15
 • Średnio co: 94 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:06
 • Licznik odwiedzin: 3 359 / 1512 dni
 
violettadiegofran
 
Oh, mam ochotę pisać o wszystkim w dwie sekundy! Daliście mi tak potężnego kopa, tak porządną siłę.. Zwłaszcza tobie dziękuję, Kwas Pruski. Bardzo mi pomogłaś, nie słodkimi słówkami ale właśnie tymi ostrymi, szczerymi słowami którymi trafiłaś mi do serca :)

Powróciło zamiłowanie do wszystkiego, co dawniej uwielbiałam! Monster High, Ever After High, anime, lalki, rysowanie, pisarstwo, rośliny, zwierzęta.. rozrywają mnie te pomysły!

Nawet wpłynęłaś na wenę pisarczą, która nie chciała do mnie przyjść przez naprawdę długi czas.. Nie wiem, jak Ci się odwdzięczę, na serio, nie wiem!
Wszystkim dziękuję, dosłownie wszystkim. Pomogliście.

Poza tym, ten licznik. Gdy opuszczałam bloga płacząc i myśląc, że nigdy więcej na nim słowa nie wyskrobę, wynosił 204. A teraz? 289. Dziękuję <3

Więc do rzeczy: o czym w końcu ten blog?
O wszystkim!
W co wlicza się:
- opowiadanko ;3
- Monster High, Ever After High itp. ^.^
- Moje życie <3
- I wiele innych + pierwotny zamysł bloga czyli zwierzaki i rośliny. *u*
Kocham was, niech moc będzie z nami!

PS. Jak się doczekamy razem Świąt, mogę pisać też o Sims 4 *O* <3 ;*

Czuję, jakbyście tchnęli w mnie nowe życie...

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Kwas Pruski: W pewnym stopniu doszukałam się tu komplementu, więc dziękuję i ja też bardzo Cię lubię. Nigdy nie spotkałam się z osobą, która mogłaby powiedzieć mi tyle mądrych i sensownych słów, podnieść na duchu i sprawić, by złe emocje na pewien czas mnie opuściły. Siedzę w depresji od dawna, a teraz mam jakoś ochotę na życie. Okey, szczera jesteś, ale nie użyłabym tego do em.. wad. Cenię sobie szczerość, i wolałabym dostać porządną krytykę na temat np. jakiegoś wpisu, niż jakoby ktoś go słodził itp. na pewno by mi to motywacji nie przyniosło, ani nawet do kolejnych wpisów nie zachęciło. ;)
  Zapatrzona w siebie nie jesteś: piszesz DLA NAS, czytelników, pocieszyłaś mnie, zrobiłaś to dla MNIE, komentujesz też raczej nie dla siebie ^^
   
 •  
   
  @Blog o zwierzętach i roślinach :): Heheheh jesteś dosłownie pierwszą na świecie osobą która mówi mi że jestem MIŁA. Mogę być mądra mogę być ciekawa mogę być charyzmatyczna ale nigdy nie zostałam określona jako MIŁA. xD
  Często uchodzę raczej za kogoś zbyt szczerego, i zbyt niegrzecznego w tym, zapatrzonego w siebie i gardzącego ludzkością. Z czym w 100% się zgadzam swoją drogą.

  Ale ciebie już poniekąd skrytykowałam i wzięłaś się do kupy zebrałaś; to dlaczegóż miałabym się nie cieszyć. Ogółem najbardziej lubię osoby które przyjmują prawdę nie urażając się zbytnio. To znacząco poprawia jakość komunikacji.

  ;)
   
 •  
   
  @Kwas Pruski: Dziękuję, zawsze jesteś taka miła ^^
   
 •  
   
  Juhu! :D Cieszę się że cię zainspirowałam do ogarnięcia! I pamiętaj, nie wstydź się pisać o tym co ci się podoba, nie zważaj na to co jest popularne i co najbardziej okupują komentujący. Cokolwiek ci w głowie siedzi, pisz i się nie zrażaj! ;) Będzie fajnie!
   
 •  
   
  Miło, że robisz to co chcesz, trzymaj tak nadal! Zapraszam do mnie :)